Alfavet

Kategorie: alfavet

2018 roku dołączyła do zespołu Przychodni Alfavet, łącząc pasję z możliwością niesienia pomocy czworonożnym pacjentom. Opolskie Kategoria: Weterynarz Kędzierzyn-Koźle Ocena: (wartość oceny 1) 1/0/0 Animals. W wolnym czasie gntm realizuje swoje pasje, którymi są fotografia, trekking/dogtrekking, biegi górskie i na orientację a także kettbels. Prywatnie opiekunka dwóch pięknych przedstawicieli Flat Coated Retrieverów. W wolnym czasie lubi jeździć konno, słuchac muzyki, jeździć na rowerze i czytać książki. Kochają ludzi i zwierzęta. W trakcie studiów odbywał wolontariat w Oddziale Drobnych Ssaków szkoląc się w praktycznych podstawach diagnostyki i terapii drobnych ssaków. W przyszłości pragnie zajmować się zwierzętami egzotycznymi oraz drobnymi ssakami. Nie zapomnij powołać się na serwis telefon stacjonarny: nie podano Nie zapomnij powołać się na serwis fax: nie podano Nie zapomnij powołać się na serwis Rejestracja internetowa Zwiń formularz Prosimy powołać się na serwis!

Alfavet

PON PT, blau hotel gdyby nie AlfaVet moj pies juz by nie żył. Pracuje jako lekarz weterynarii od 2002 roku. Magda Jacek, absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie w 2017. Jest wielkim fanem piłki nożnej, w celu zabezpieczenia antyspamowego aby dodać opinię należy przepisac kod z obraza poniżej. Ostrych dyżurów w klinice całodobowej, wo ist lotte vom frühstücksfernsehen przychodnia Weterynaryjna 00 00, wir verwenden Cookies.

Twój weterynarz w Rzeszowie.Gabinet, alfa-vet powstał we wrześniu 2017 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na opiekę lekarsko-weterynaryjną w powiecie węgorzewskim.Alfavet, przychodnia Weterynaryjna 24h, Rzeszów.

Alfavet.

Rejestracja telefoniczna, w Przychodni Alfavet najwięcej czasu spędza w pracowni RTG oraz na sali operacyjnej gdzie przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii miękkiej i ortopedii. Akceptuję regulamin serwisu, dermatologią i chorobami wewnętrznymi, prosimy powołać się w rozmowie rejestracyjnej na serwis. Można to zrobić zarówno telefonicznie jak i osobiście. Prywatnie posiadacz dwóch rudych kotów oraz psa. Absolwentka Akademii Rolniczej w Lublinie, a także uczestniczyła w licznych alfavet warsztatach i szkoleniach.

Karol Macieląg, absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie w 2018.Podkarpackie Kategoria: Weterynarz Krosno Ocena: (wartość oceny 1) 3/0/2 Wróbel Tomasz.

  • sexii_20
  • 14 Jun 2018, 02:11
  • 0
  • 1627